Canlı maç izle

, bedava maç izle sitemizde online

maç izle

yebilirsiniz.

Bedava lig tv izle

ve

tivibu izle

hariç her maçı canlı izleyebilirsiniz.

Lig tv izle

ve tivibu spor izle'me hariç canlı futbol ligi

maç yayınları

izlemek için sitemizi ziyaret edebilir sohbet alanında bahis maçları alabilirsiniz.

Lig Tv izle

Lig Tv Kanalı

Lig Tv kanalı, Şansal Büyüka ve Mehmet Emin Karamehmet (baş kurucu) tarafından, 2000 yılında yayın hayatına başlamış olan profesyonel bir spor kanalıdır. lig tv izle yicisi tarafından oldukça sevilen ve sıkı bir biçimde takip edilen kanallardandır.Lig Tv, 2001 yılında Türkiye Süper Ligi maçlarının haklarını satın almıştır ve bugün hala Süper Lig karşılaşmaları bu kanal üzerinden yayınlanmaktadır. Lig Tv’nin; Lig Tv 2 ve Lig Tv 3 adında iki alt kanalı daha bulunmaktadır. İstanbul merkezli olan kanalın pek çok programı olmakla birlikte,kanalın en çok tanınmış ve en gözde olan programı Maraton’dur. Maraton, Şansal Büyüka, Tümer Metin ve Ersun Yanal sunuculuğunda Show Tv’de yayın hayatında başladıktan sekiz sene sonra yani 2004 yılında Lig Tv ekranlarında yayınlanmaya başlamıştır. Haftalık maç tahminlerinin, pozisyon değerlendirmelerinin ve spor yorumlarının yapıldığı program, futbolseverlerce büyük bir ilgiyle takip edilmektedir.

Lig Tv ile Spor Keyfi

Lig Tv’nin günümüzdeki sahibi; Digiturk, Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon Anonim Şirketi olmaktadır ve kanalın Yeni Medya Müdürü Yiğit Çamcı’dır.Lig Tv’de spora dair aradığınız ve merak ettiğiniz pek çok bilgiyi kolayca öğrenmeniz mümkün. Futbol, Basketbol, Videolig, Tenis,Formula ve daha nicelerinin, güncel ve arşivlik bilgilerine ulaşmanız Lig Tv ile çok rahat olmaktadır. Kanal ile futbola dair; uluslararası ve yerel lig maçlarını ya da kupa maçlarını, süper toto tahminlerini ve istatistiki bilgileri edinebilirsiniz. Basketbolla ilgili olarak da Avrupa Basketbol Şampiyonası, EURO Cup, NBA ve daha onlarcası hakkında istediğinizi öğrenebilirsiniz.

Lig Tv içerisinde; Maraton, Dünden Bugüne, Farklı Açı, Maçın Öyküsü, Pazartesi Gecesi Futbolu, Tutkumuz Futbol, 1 Yıldız 10 Gol, 1 Efsane 10 Gol, Otofan, Kalecinin Seyir Defteri, Top Kale gibi birbirinden keyifli ve bilgi verici programlar bulunmaktadır. Bu programların yanı sıra kanalı izleyerek; yayın akışı içerisindeki Dünden Bugüne gibi programlarla arşiv haberlerine ya da gündemin nabzını tutan spor haberlerine de ulaşmanız mümkün. lig tv canlı izle yicisi olarak spora yönelik son gelişmeleri, ulusal ve uluslararası maçları ve tabi ki Türkiye Süper Ligi maçlarını seyredebileceğiniz gibi geçmişe ve günümüze ait spor içerikli bilgi, yorum ve tahminleri de takip edebilirsiniz.


Sohbet

Sponsor

reklam

Puan Durumu

Facebook

Spor Haberleri

Spor haberleri